PLAVÁNÍ
Před několika měsíci jsme se přihlásili na plavání do Baby clubu / Junior clubu a stále se nám nikdo neozval. Co se děje?

Určitě jsme na vás nezapomněli, pouze máme plné stavy. Jste evidováni na čekací listině, až na Vás dojde řada, budeme Vás telefonicky kontaktovat.

Kolik času máme na vybrání nevychozených hodin/náhrad po ukončení plavání?
Náhradní lekce musí být vybrána nejpozději do jednoho roku (např. omluvená náhradní lekce vznikla 6. 10. 2016, tuto lekci si musíte vybrat nejpozději do 6. 10. 2017.

JUDO/CVIČENÍ
Je možné přihlásit starší dítě (judistu začátečníka / neplavce) do začátečnických kategorií daného sportovního odvětví?
V Akademii Šampion si vychováváme děti od útlého věku. Na plavání od 6 měsíců, na judu od 5 let. Ty se následně posouvají získanými dovednostmi a věkem do vyšších kategorií a tudíž u nás nevznikají hodiny pro neplavce nebo judisty začátečníky ve věku např. 11 let. Možné je samozřejmě přihlásit judistu / plavce s dostatečnými dovednostmi pro jeho věkovou kategorii (např. při přestupu z jiného klubu). U plavání dětí nabízíme možnost individuální výuky (pro starší neplavce) a následné zařazení do dané plavecké kategorie. U juda je jedinou teoretickou možností zařazení staršího dítěte mezi začátečníky (nejmladší děti), nicméně tuto možnost nedoporučujeme. Výjimka je u cvičení pro děti (všestranná příprava s rodičem / 5+ a cvičení batolátek), kde můžete podat přihlášku do libovolné kategorie dle jejich věku.