Příměstský všestranný tábor 22. 7. – 26. 7. 2019

Někdo rád judo, někdo plavání a někdo zase rozmanitost. Přesně pro ty je tu náš všestranný tábor, který proběhl v týdnu od 22.7. do 26.7. 2019.

Pět dní a pět různých sportovních nebo pohybových aktivit. V pondělí začali malí sportovci na atletickém stadionu, kde si je vzala do parády trenérka Aneta a zasvětila je do základů atletiky. V úterý jsme se přesunuli na Biřičku, kde bylo hlavním programem plavání na volné vodě, sportovní hry a jízda na paddleboardech. Ve středu jsme vzali útokem aqua park, kde jsme procvičili techniku plavání, skoky do vody, lovení předmětů ze 4 metrové hloubky a užili si i nějakou tu zábavu ve vlnobití. Ve čtvrtek byl na programu výlet na kolech, s cílem na Marokánce. Výlet doprovázel celodenní víceboj, který se skládal z pohybových aktivit, ale i vědomostních soutěží. Netradiční byl i oběd, který na rozdíl od ostatních dní přijel za námi. Poslední den se děti vžily do role zápasníků, jelikož hlavní náplní pátečního dne byly úpolové hry, ze kterých byly doslova u vytržení.

Celkově se tábor vyvedl po všech stránkách a my se budeme opět těšit příští rok! Nakonec si můžete prohlídnout několik momentek z tábora.